Strona głównaFit ParkFit Park - Siłownie zewnętrzne
spot_img

Powiązane posty

Wycieczki Rowerowe

Trasy Rowerowe Łódź

Painter

zapraszamy

Fit Park – Siłownie zewnętrzne

Fit Park – Siłownie zewnętrzne w Łodzi

Aktywność fizyczna dla każdego

Siłownie zewnętrzne to urządzenia do aktywnej rekreacji w plenerze. Producent zapewnia wysoką jakość wykonania, dzięki czemu ćwiczenia wykonywane na urządzeniach siłowni zewnętrznych sprawiają nam dużą przyjemność.

Siłownie zewnętrzne dają możliwość łączenia aktywności fizycznej z radością przebywania na świeżym powietrzu. Ich przewagą nad tradycyjnymi siłowniami czy klubami fitness jest ich ogólna dostępność oraz bezpłatna forma korzystania.

fit park w łodzi
fit park w łodzi

Fit park 24h i koniec wymówek !!!

Siłownie zewnętrzne umiejscowione w łódzkich parkach zachęcają do aktywnego trybu życia całe rodziny. Różnorodność urządzeń oraz różny stopień trudności wykonywanych ćwiczeń dają możliwość korzystania z nich zarówno młodszemu pokoleniu, jak i naszym dziadkom. Co zresztą coraz częściej możemy sami zaobserwować udając się właśnie w te miejsca. Coraz częściej korzystają również z siłowni zewnętrznych młodzi  rodzice, ponieważ siłownie są usytuowane bezpośrednio obok placów zabaw dla dzieci. Takie połączenie rozrywki dla najmłodszych z aktywnością dla ich opiekunów znajduje się w kilku miejscach w Łodzi:

  1. na Młynku przy ośrodku MOSiR Fit Park przy ul. Śląskiej
  2. w parku 1 Maja (Stawy Stefańskiego) w pobliżu Fit Park ul. Rudzkiej
  3. przy Szkole Podstawowej nr 12 przy Fit Park ul. Jurczyńskiego 1/3
  4. przy Szkole Podstawowej nr 204 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Fit Park ul.T.Gajcego 7/11
  5. przy Gimnazjum nr 13 przy ul. Wici 16
  6. w Zgierzu  ul. Łęczycka 4

Fitnes parki w łodziProfesjonalnie zaprojektowane urządzenia siłowni zewnętrznych poprzez różny stopień trudności wykonywanych ćwiczeń dają możliwość aktywnego wypoczynku zarówno amatorom jak i profesjonalnym sportowcom. Dobrze zaprojektowana siłownia zewnętrzna oferuje różnorodność treningu, od ogólnorozwojowego po coraz popularniejszy trening kardio. Dodatkowo siłownia zewnętrzna to świetne miejsce nie tylko na aktywność fizyczną, ale również na życie towarzyskie lokalnej społeczności.

Fit park ŁódźObserwujemy, że siłownie zewnętrzne zyskują coraz większą popularność jako uzupełnienie placów zabaw dla dzieci, obiektów sportowych, parków, hoteli, ośrodków wypoczynkowych oraz domów seniora. Ze względu na brak ograniczeń co do możliwości wyboru miejsc montażu, siłownie zewnętrzne stają się coraz częstszym elementem miejsc przeznaczonych na rekreację. Zachęcam do aktywnego wypoczynku Fit Park – Siłownie zewnętrzne w Łodzi

[cardboard id="207264"]

Ostatni post