Strona głównaModa i trendyJak zrobić mapę rowerową
spot_img

Powiązane posty

Wycieczki Rowerowe

Trasy Rowerowe Łódź

Painter

zapraszamy

Jak zrobić mapę rowerową

Jak zrobić mapę rowerową

Zaprezentuje darmowe aplikacje, które są mniej znane i mało wykozystywane:

Aplikacja Moje trasy i aplikacja Moje mapy

Na samym początku napiszę, że artykuł ma na celu ukazać, że nie musisz być podłączony do Internetu w trakcje jazdy rowerem, aby zrobić mapę. Chce też ukazać, że można sobie przesyłać, mapy lub też udostępniać wszystkim w Internecie zupełnie za darmo. Wystarczy że masz konto w Google.

 

Aplikacja Moje Trasy to produkt Google.

Moje trasy
Moje trasy

W opisie produktu jest: Moje trasy rejestruje Twoją drogę, prędkość, odległość i wysokość podczas marszu, biegu, jazdy na rowerze lub innej aktywności na świeżym powietrzu. Możesz na bieżąco wyświetlać dane, dodawać notatki do swojej trasy i otrzymywać, co jakiś czas komunikaty głosowe o swoich postępach.
Aplikacja pozwala synchronizować przebyte trasy, udostępniać je na Dysku Google swoim znajomym oraz wyświetlać trasy, które oni Ci udostępniają. Swoje trasy możesz oznaczyć, jako dostępne publicznie lub udostępnić linki do nich m.in. w Google+, na Facebooku, Twitterze. Trasy możesz też wyeksportować do Moich Map Google, Arkuszy Google lub pamięci zewnętrznej.
Aplikacja Moje trasy jest również obsługiwana na urządzeniach Android Wear. Na zegarkach z GPS-em możesz rejestrować trasy bez użycia telefonu i je z nim synchronizować. Na zegarkach bez GPS-u możesz na bieżąco obserwować czas i przebytą odległość oraz sterować rejestrowaniem tras.

Apikacja Moje Mapy produkt Google.

Moje Mapy
Moje Mapy

 

Tworzenie  własnej mapy niestandardowej z Google Mapsą
* Zaplanuj wakacje
* Znajdź trasę rowerową

Twoje mapy zacznij już teraz http://www.google.com/maps/d/

Wiecej informacij zapraszam na stronę Google https://support.google.com/mymaps/go/mobil

Ostatni post