Strona głównarower elektrycznyRower elektryczny super moc
spot_img

Powiązane posty

Wycieczki Rowerowe

Trasy Rowerowe Łódź

Painter

zapraszamy

Rower elektryczny super moc

srower elektrycznySuper moc – system Lightest z Indiegogo

 

MATEUSZ ŁYSOŃ22 MARCA 2020KOMENTARZY: 4

Nie chcecie rozstawać się ze swoim rowerem, ale z utęsknieniem patrzycie na elektryczne wspomaganie? W takim razie system Lightest z Indiegogo będzie dla Was idealny!

Zwykle zestawy do „elektryzowania” naszych rowerów sprowadzają się do silnika na jednym z kół. Jednak Lightest idzie w inną stronę, sprowadzając się do dodatku w pobliże korby. Jego nazwa z kolei określa to, jaki w gruncie rzeczy jest – ponoć najlżejszy na rynku, co potwierdza jedynie 1,6 kg wagi, która jednak nie obejmuje zestawu akumulatorów.

Za Lightest odpowiada włoski startup Bikee Bike, który jest tańszą i lżejszą wersją wcześniejszego produktu firmy. Zapewnia przy tym 90 Nm momentu obrotowego i wiele poziomów mocy, nad którymi czuwa czujnik moment pedałowania.

 

Montaż Lightest sprowadza się do przykręcenia systemu do dolnej części ramy w taki sposób, aby przylegał do suportu. Później wystarczy poprowadzić łańcuch wokół dodatkowych i głównej zębatki, aby cieszyć się wspomaganiem. To jest dostępne w wersji 250, 500, 740 i 1000-watowej, która zapewnia wspomaganie kolejno do prędkości 25, 35, 42 i 50 km/h.

W ofercie znajdziemy również cztery zestawy akumulatorów litowo-jonowych Samsunga o pojemności od 250 do 840 watogodzin. W zależności od silnika, z którym są połączone, powinny zapewniać zasięg od 30 do 180 km. Cały system oferuje dodatkowo dziewięć poziomów wspomagania, współpracuje z wyświetlaczem LCD na kierownicy i zapewnia nawet opcjonalne hamowanie regeneracyjne.

 

Na Indiegogo Lightest w najtańszym wydaniu, a więc z 250 W silnikiem i 250 Wh baterią kosztuje 538 dolarów, podczas gdy 949 dolców przyjdzie nam wyłożyć na 1000 W i 840 Wh wersję.

Artykuł udostępniony ze strony whatnext czytaj więcej..

 

 

 

Niedrogie
Cena początkowa to  499 euro (549 USD) za kompletny zestaw z baterią 250 Wh. To niesamowita cena za prawdziwy system napędu mid, który jest Made in Italy.

Niezwykle kompaktowy
Wymiary całkowite to 85 x 90 x 128 mm (3,3 x 3,5 x 5 cali); Pozwala to na czysty montaż na rowerze silnika, który mieści się w jednej ręce.

 

Zestaw modernizacyjny lub komponent OEM
Możesz zainstalować najlżejszą jednostkę napędową do e-roweru w swoim istniejącym rowerze, aby stał się elektryczny.W przeciwnym razie, jeśli jesteś właścicielem firmy rowerowej, możesz stworzyć niestandardową ramę do bezproblemowej integracji. Możemy dostarczyć płyty adaptacyjne pasujące do silnika z istniejącymi ramami OEM wykonanymi dla najpopularniejszych marek silników ebike.

 

Trwałe
Aby uzyskać taką redukcję wagi, używamy komponentów klasy premium. Osłony ze stopu aluminium z wyjątkowo dużymi żeberkami chłodzącymi dla optymalnego odprowadzania ciepła, koła zębate ze stali utwardzanej dyfuzyjnie, wysokiej jakości stal silikonowa to tylko kilka z nich.

 

Szybkie wydanie 

Zdejmij silnik w zaledwie 5 minut: tylko dwie śruby blokują silnik. Użyj silnika, kiedy go poczujesz i zdejmij go, kiedy chcesz. Dzięki dwóm kompletom płyt montażowych możesz zasilić naprzemiennie dwa rowery. Jeśli użyjesz dwóch szybkich ogniw łańcucha , zrobisz to jeszcze lepiej!

Niezależne zębnik napędowy
Daje możliwość posiadania różnych przełożeń między siłą ludzką a mocą silnika. Ponadto wewnętrzny wolnobieg zapewnia ZEROWY Opór, gdy jest wyłączony.

 

Idealna linia łańcucha
Zachowaj tę samą linię łańcucha, co w oryginalnym rowerze. Nie będziesz mieć problemu ze złym ustawieniem lub spadającym łańcuchem.
   

 

Łatwa i szybka instalacja
Zamienia Twój rower w rower ze wspomaganiem pedałowania w ciągu kilku minut.
Szeroki wybór baterii
Wybierz baterię, na którą zasługujesz! Ich pojemność waha się od 250 Wh do 840 Wh, od 30 do 180 km (od 19 do 112 mil) i są wykonane z wysokiej jakości ogniw Samsung.Możesz wybierać pomiędzy różnymi konfiguracjami: bateria butelkowa, tylny bagażnik lub plecak!

Szczegółowe informacje znajdują się w dedykowanej sekcji poniżej. Po wybraniu profitu możesz ulepszyć baterię w sekcji kasy.

Blokada antykradzieżowa
(tylko wersja Superhero)
Możesz zablokować swój system za pomocą smartfona, aby w przypadku kradzieży stał się bezużyteczny. Twój unikalny numer PIN sprawi, że będziesz jedyną osobą, która będzie go kontrolować.
 
KERS – hamowanie regeneracyjne
(na życzenie)
System będzie mógł wykorzystywać energię hamowania do ładowania akumulatora. Będzie to możliwe tylko ze stałym przełożeniem na piastach z wewnętrznymi przełożeniami.

 

Dołączone komponenty

Korzyści tylko dla silnika:

  1. Najlżejszy silnik z wysokowydajnym kontrolerem sinusoidalnym;
  2. Wyświetlacz LCD;
  3. korby i tarcza;
  4. Śruby blokujące korby;
  5. Płyty montażowe silnika;
  6. Długie śruby i nakrętki;
  7. przekładki;
  8. Śruby mocujące wspornik baterii;
  9. Czujniki koła i magnes koła;

Kompletne zestawy obejmują powyższe oraz:

10. Bateria z oryginalnymi ogniwami premium Samsung;

11. Uchwyt baterii ze złączem;

12. Gumowate zabezpieczenie ramki na akumulator;

13. Klucze blokujące baterię

14. Ładowarka do akumulatorów (moc zależna od rozmiaru akumulatora).

Narzędzia nieuwzględnione w bonusach, ale niezbędne do przeprowadzenia instalacji:

15. Klucz imbusowy
16. Zestaw kluczy imbusowych
17. Narzędzie do demontażu suportu
18. Narzędzie do demontażu korby

Ostatni post