Strona głównaModa i trendyRowerowa przyczepa kempingowa
spot_img

Powiązane posty

Wycieczki Rowerowe

Trasy Rowerowe Łódź

Painter

zapraszamy

Rowerowa przyczepa kempingowa

Rowerowa przyczepa kempingowa

Trasy rowerowe lodz
Trasy rowerowe lodz

W połączeniu z rowerem elektrycznym ten mały przyczepa kempingowa może stanowić doskonałą opcję na wypoczynek.

Jeśli poszukujesz pewnych korzyści związanych z wyjazdem na wakacje, bez ogromnego wpływu na środowisko, może okazać się, że na rowerze jest mały kempingowiec, a ten jest wreszcie dostępny w Stanach Zjednoczonych. Obejrzeliśmy już kilkakrotnie kempingowicz Wide Path, a podczas gdy jest to naprawdę fajna opcja dla podróżujących po pedale, szybkie spojrzenie na pustą masę tego składanego kempingu (40kg / 88lb) budzi pewne pytania dotyczące Dokładnie kto chciałby i był w stanie wyciągnąć go za swój rower. Jednak wraz z rosnącą liczbą rowerów elektrycznych i konwersji na e-bike na rynku, łączenie przyczep kempingowych Wide Path z elektryzowanym rowerem wydaje się być najlepszym wyborem.

Nie ma tylu dodatkowych akcesoriów, które są specjalnie zaprojektowane do rowerów elektronicznych (choć to wydaje się być rynkiem wschodzącym w miarę wzrostu liczby zakupionych rowerów elektrycznych), a ja nie widziałem rowerów elektrycznych przeznaczonych dla konsumentów, bezpośrednio skierowanych do tych, którzy chcą Wyciągnę przyczepę, inną niż rowery towarowe, ale istnieje możliwość powiązania odpowiednio zasilanego e-roweru z przyczepą o odpowiedniej wielkości.

rowerowa Łódź
rowerowa Łódź

Dopasowywanie pojemności akumulatora, wielkości silnika i właściwego przekładni dla przyczepy, a dla najbardziej prawdopodobnych tras jezdnych może umożliwić ciągnięcie czegoś takiego jak Szeroka ścieżka, co naprawdę nie jest takie ciężkie, gdy jest puste. Prawdziwymi kwestiami może być nauka, jak nie dodać kolejnych 50 + funtów narzędzi, i jak jeździć na stromych stopniach i wietrznie pogoda bezpiecznie.

Szeroka droga kempingowicz

Rowerowa przyczepa kempingowa

Według Wide Path, kempingowicz na rowerze to nie tylko przyjazd do kraju, ale jest to „mobilna impreza domowa łatwo wdrożona w miejskich, podmiejskich i naturalnych przestrzeniach”. Firma posiada opcjonalny pakiet z panelem słonecznym, baterią, światłami LED i wentylatorem, a także oferuje kuchnię i pakiety do jedzenia na świeżym powietrzu jako uaktualnienia. Po otwarciu przyczepa ma wymiary 280 x 99 cm (110 „x 39”) i znajduje się wewnątrz 145 cm (57 „), z możliwością spania 200 x 90 cm (78” x 35 „). Kamper ma długość około 150 cm (59 „), co oznacza, że ​​ciągnięcie za rowerem nie jest trudne, a przechowywanie go w okresie poza sezonem nie zajmuje dużo miejsca.

Szeroka droga kempingowicz„Nasze małe, małe domki oferują błyskawiczne schronienie z pogodzie, wygodne łóżko dla maksymalnie 2 osób, a także kabrioletową przestrzeń dla 4 osób dorosłych, aby zjeść obiad, odpocząć i obiadować w stylu.

„Wyjątkowy kształt kadłuba i zewnętrzna obudowa zapewniają przytulne poczucie bezpieczeństwa wewnątrz i bezpieczne miejsce do przechowywania rzeczy. Dzięki Campe Wide Path możesz cieszyć się swobodą przybycia przyczepy kempingowej do przewozu rowerów, schronienia, źródła energii słonecznej i przestrzeni społecznej Z Tobą wszędzie tam, gdzie się poruszasz „- szeroka ścieżka

Przy nowej cenie 4000 USD + (w porównaniu z pierwotną ceną za wcześniejszą cenę w wysokości 2200 USD) kemping rowerowy Wide Path stanowi znaczną inwestycję w taki mały specjalistyczny „pojazd”, który wymaga innego pojazdu do holowania, ale w zależności od zamierzonego (Czy można żyć w pełnym wymiarze czasu w tym małym domku mobilnym?), Może to być dobry wybór dla zestawu niskobudżetowego, jeśli wolisz mini twardy schron. Jednak nie mogę się obyć zastanawiać, czy system elektrycznego wspomagania mógłby zostać wbudowany w przyczepę za taką cenę, aby obniżyć efektywne obciążenie dla rowerzystów i zwiększyć zakres e-bikeu ciągnącego.

Jeśli nie jesteś gotowy na pedałowanie kempingu za swoim rowerem, ale nadal chcesz mieć fajną, składaną przyczepę kempingową, firma Wide Path udostępnia również małe przyczepy kempingowe o nazwie Homie, dostępne w dwóch szerokościach, a także moduł kempingowy Do zamontowania na 3-kołowym samochodzie towarowym Piaggio Ape50 .

Rowerowa przyczepa kempingowa

[Uwaga: przed podjęciem decyzji o ciągnięciu przyczepy rowerem elektrycznym należy porozmawiać z producentem, aby zobaczyć, co ich wskazówki dotyczą tematu, aby nie przypadkowo anulować gwarancji lub spowodować problemy z rowerem.]

Ostatni post